Arka Sokaklar dizisinin sevilen ikilisi Ece Aydemir ve Oğuz Peçe’den özel açıklamalar

Oyunculuğun çocukluk hayali olduğunu söyleyen ve Arka Sokaklar dizisine yeni sezonda dahil olan Ece Aydemir, “Bende her canlı gibi… Arka Sokakları takip ediyordum. Hatta eskiden okuldan eve geldiğim dönemlerde hep Arka Sokaklar izlerdim. Teklif geldiğinde çok şaşırdım, çok heyecanlandım. Ben bu sezon dahil oldum ama başta Oğuz olmak üzere herkes çok yardımcı oldu. Gerçekten ekip çok tatlı. Bir de Özgür Ozan, Zafer Ergin gibi değerli oyuncuların bizim sahnelerimizle ilgili yorum yapmaları benim için çok değerli” ifadelerini kullandı.

Dizinin Emre’si Oğuz Peçe ise, Arka Sokaklar dizisini büyüleyici bir iş olarak nitelendirirken, “Arka Sokaklar çocukluğumdan beri izlediğim bir diziydi… Teklif geldiğinde de burada olmalıyım çünkü bu dizide başka bir büyü var dedim. İyi ki de katılmışım. Üçüncü sezonum her şey iyi gidiyor” diyerek diziye giriş öyküsünden bahsetti.

Arka Sokakları sadece bir dizi değil, bir okul gibi de değerlendiren Oğuz Peçe “Özgür Ozan’dan, Zafer Ergin’den özel oyunculuk dersi almaya kalksanız alamazsınız. Birincisi zaten vakit bulup size ders veremezler, ikincisi ise paranız yetmez… Dolayısıyla aslında bedavaya eğitim alıyorsun. Bunları da göz önüne alırsak her açıdan çok şanslıyız aslında” açıklamasında bulundu.

Hedefleri ve hayallerine de değinen ikiliden Ece Aydemir “Her projemde bambaşka karakterleri oynamak istiyorum. Oyunculuk dışında Diyetisyenlik üzerine de eğitim alıyorum. Okulumu da en kısa sürede bitirmek istiyorum.” derken Oğuz Peçe ise; “Maskülen tarafı daha ön plana çıkartacak psikopat bir karakter oynamak isterim. Mesela “Joker” benim favori karakterimdir, kim bilir belki bir gün oynarım “dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x